close
تبلیغات در اینترنت
امید نورافکن ستاره ای که می خواهد فیکس باشد

امید نورافکن ستاره ای که می خواهد فیکس باشد

در فصلی که جوانان در تیم استقلال حرف اول را می زدند، امید نورافکن جوان اول تیم گران قیمت منصوریان بود. مجید حسینی، میلاد زکی پور، مجتبی حق دوست و چند بازیکن دیگر در لیگ شانزدهم نمایش خوبی در پیراهن استقلال داشتند، اما نورافکن به واسطه حضور در ترکیب اصلی، حضور در تیم ملی جوانان و البته برخی حواشی جوان اول استقلال بود.


نورافکن در ابتدای لیگ هفدهم خیلی زود قرارداد خود با استقلال را به مدت دو سال تمدید کرد تا سومین فصل حضور خود در لیگ برتر با استقلال را تجربه کند؛ فصل هفدهم اما برای نورافکن متفاوت خواهد بود.جوان اول استقلال در لیگ شانزدهم در لیگ هفدهم اما به دنبال اهداف دیگری است؛ نورافکن که تا اندازه زیادی جایگاه خود در ترکیب اصلی را تثبیت کرده امیدوار است تا با ادامه حضور در ترکیب اصلی نقشی بیش از یک جوان اول در تیم داشته باشد. هافبک جوان آبی ها این روزها با اعتماد به نفس بیشتری در زمین حاضر می شود و با آرامش خط میانی استقلال را در غیاب ابراهیمی با خصوصیات خود رهبری می کند تا غیبت ابراهیمی احساس نشود. صحبت های مکرر این بازیکن جوان در مرکز زمین با دیگر بازیکنان باعث شده تا در جریان تمرین و بازی تدارکاتی صدای او را بیش از فصل گذشته بشنویم و البته منصوریان نیز از او انتظار بیشتری نسبت به گذشته دارد.


نورافکن که یکی از بازیکنان اصلی تیم امید در مسیر توکیو 2020 است، امیدوار است تا در فصل جاری نقش یک ستاره را در تیم منصوریان داشته باشد تا جوان اول آبی ها در لیگ شانزدهم، سری در میان سرهای استقلال در کنار نام هایی مانند رحمتی، منتظری، جباری، حیدری، ابراهیمی و غیره پیدا کند. اتفاقی که البته با توجه به خصوصیات این بازیکن خیلی دور از دسترس نیست.[ دو شنبه 12 / 04 / 1396 ] [ 10:31 ] [ محمد ]