close
تبلیغات در اینترنت
نگاهی به دیدار روز شنبه استقلال و نساجی مازندران

نگاهی به دیدار روز شنبه استقلال و نساجی مازندران

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شاگردان منصوریان اولین دیدار تدارکاتی خود در پیش فصل لیگ هفدهم را برابر نساجی مازندران روز شنبه برگزار کردند. استقلالی ها در این دیدار در هر نیمه از ترکیب مختلف استفاده کردند و در نهایت با گل نیمه اول حسن بیت سعید موفق به شکست شاگردان پاشازاده شدند. در ادامه نکاتی چند از این دیدار را بررسی می کنیم:

  1. استقلال در نیمه اول و دوم از دو ترکیب مختلف استفاده کرد اما در هر دو نیمه آبی پوشان عملکرد قابل قبولی در حفظ توپ و اداره بازی داشتند. بازیکنان استقلال در اکثریت دقایق میدان تیم برتر زمین بودند و در چند مرحله در هر دو نیمه دروازه حریف را تهدید کردند و به جز گل بیت سعید، ضربه قائدی به تیرک برخورد کرد و داور مسابقه یک گل صحیح استقلال را نیز به اشتباه آفساید اعلام کرد. همچنین سجاد شهباززاده و خسرو حیدری نیز موقعیت های خطرناکی روی دروازه حریف خلق کردند.
  2. استقلال در هر دو نیمه باز هم به جوانان خود اعتماد کرد. مجید حسینی، حسین حیدری، میلاد زکی پور و امید نورافکن در نیمه اول برای استقلال به میدان رفتند و در نیمه دوم نیز عظیم گوگ، فردین نجفی و مهدی قائدی از بازیکنان زیر 23 سال استقلال به میدان رفتند و نمایش بسیار خوبی در ترکیب استقلال داشتند.
  3.  شاگردان منصوریان در طول 90 دقیقه به ندرت به بازیکنان نساجی اجازه نزدیک شدن به دروازه استقلال را دادند و به خوبی توانستند حریف خود را در زمین مهار کنند.
  4. روند آماده سازی استقلال از روز دوشنبه در ایروان از سر گرفته خواهد شد و استقلالی ها اردوی مهم و کلیدی در کشور ارمنستان خواهند داشت. بازیکنان استقلال همچنین به دیدارهای تدارکاتی و آماده سازی خود ادامه خواهند داد تا با بهترین فرم آماده ی حضور در لیگ برتر شوند.


[ دو شنبه 12 / 04 / 1396 ] [ 12:57 ] [ محمد ]